Novinky

Zajímavosti a aktuality z naší železnice

26.5.2024

Skutečně se mi povedlo rozjet lokomotivy do konce května jak jsem si plánoval! 🙂 Ale jinak stále mnoho práce. Nejen se stavbou, ale i s rostlinami. Už začínají vadit provozu.

26052024

5.5.2024

Kolejiště plánuji do konce měsíce zprovoznit. Proč ještě není? Protože při stavbě hradu mám kolem nepořádek, brousím a práším… Hrad rozhodně do konce měsíce hotový nebude, ale to už nebude vyžadovat tolik nepořádku kolem.
Také po večerech kreslím/modeluji na počítači a pak tisknu. Takže přibývají i další doplňky na železnici. 😉

104

30.3.2024

Přibyla záložka 3D tisk. Tam bude přibývat vlastní tvorba věcí pro zahradní železnici.

3dtisk

2.3.2024

Většinou mají stránky záložku „O nás“. A tak jsem přidal záložku „O železnici„. Zkrátka několik informací a zajímavostí o naší zahradní železnici.

o zeleznici001

10.2.2024

Stránky byly doplněny o galerii mostů, které jsem vyrobil. A další novinkou je nová lokomotiva!!! Ta je nejmenší ze všech, co tu máme. Ale bude mít nádherné vagonky, už se těšíme, až bude vypuštěna na naše kolejiště. Dnes jsme udělali jen pár foteček. Aby mohla být vpuštěna na naše koleje, musí projít úpravami.

4.2.2024

Venku deštivo, tak jsem si konečně našel čas na realizaci nových stránek. Postupně je zaplním informacemi a fotkami z našeho kolejiště.

Co se týká dění na kolejišti v tomto období, tak nejsou vidět žádné  změny. Jen v garáži a doma se betonují díly pro stavbu hradu. A čeká mě taky malá údržba lokomotiv. Přecejen je občas potřeba promazat převody. Jinak až přijde jaro, hned bude venku co dělat. 😉